O nás

pol skone

Spolupracujeme se 30 autorizovanými obchodními partnery

V roce 2010 byla založena dceřiná prodejní firma POL-SKONE CZ s.r.o., která zajišťuje distribuci, logistiku a servis výrobků v ČR, Slovensku a Maďarsku. Pro naše zákazníky máme připravené obchodní centrum s úplnou prezentací výrobků POL-SKONE a také centrální sklad pro rychlé dodání zakázek.

Nabízíme nejširší sortiment dveřních a okenních výrobků s velmi zajímavými cenami a dodacími lhůtami.

pol skone 1

Kvalita výrobků garantovaná normou ISO 9001

Firma vznikla sloučením švédského a polského kapitálu. Již od roku 1990 nepřetržitě uskutečňujeme náš hlavní cíl - dodávat výrobky, které splňují očekávání našich zákazníků.

To, že jsme se soustředili na potřeby našich klientů, zajistili vysokou kvalitu výrobků díky jejich shodě se zavedeným systémem kvality odpovídající normě ISO 9001, který byl potvrzen nezávislým certifikačním orgánem, a neustále zaváděli technologické inovace, nám zajistilo pověst předního výrobce v oboru stavebního truhlářství.

Od roku 2010 vznikla společnost POL-SKONE CZ.

pol skone 2

Poctivost a svědomitost

Díky poctivosti a svědomitosti při spolupráci s odběrateli a dodavateli získala naše firma pozici důvěryhodného obchodního partnera, což potvrzuje udělení Zlatého certifikátu Fair Play. Naše úspěchy, jako nejdynamičtěji se rozvíjející firmy v oboru, byly potvrzeny rovněž profesionály a institucemi pro výzkum a vývoj, o čemž svědčí více než 90 udělených ocenění. Jsme hrdí na to, že po již téměř 30 letech činnosti stále udáváme trendy na trhu a překvapujeme naše klienty svou neopakovatelností, originalitou a svěžestí vzorů. Jsme přesvědčeni, že pouze dynamické a inovativní rozšiřování nabídky umožňuje splňovat stále rostoucí požadavky klientů, což je naším impulsem pro další činnost a permanentní vývoj.

V současnosti máme k dispozici 4 plně automatizované výrobní podniky, které zaměstnávají více než osm set lidí. Dřevo na výrobu našich produktů získáváme z nejlepších polských zdrojů. V roce 2009 jsme získali certifikát FSC, který byl v roce 2010 rozšířen na borovicová okna vyráběná v POL-SKONE.

Splňujeme nejnáročnější certifikace kvality a bezpečnosti