Kód: 447

Futuro

Neohodnoceno
121 000 Kč 100 000 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Určení: Jedno nebo dvoukřídlá okna, pevná okna určená pro použití v kancelářských budovách, objektech pro veřejné účely, obchod a služby, ve výstavních sálech, hotelích, obytných objektech, sportovních a rekreačních objektech, bankách, výrobních prostorách.

Kategorie: Okna
Hmotnost: 1 kg

TĚSNOST

trwaloscDíky speciálním těsnícím systémům v podobě těsnění EPDM zaručujeme vysoký stupeň těsnosti oken. V případě systémů bez uvolnění těsnosti používáme větrací systémy zajišťující správnou filtraci vzduchu v místnosti. Díky tomuto řešení zabraňujeme zvýšení vlhkosti v místnosti.

FUNKČNÍ

optymalizacjaTechnologické parametry námi používaných materiálů dávají možnost vyrábět i ty nejneobvyklejší tvary oken, vyráběné na základě profilových systémů s termoizolačním mostem i bez termoizolačního mostu. Okenní kování je voleno podle velikosti a váhy okna. Zajišťuje to jeho plynulou činnost a tedy vysoké pohodlí užívání oken WIŚNIOWSKI.

UNIVERZÁLNÍ

funkcjonalOkna WIŚNIOWSKI mohou být používána ve všech typech objektů. Je to mnoho variant oken otvíracích a pevných. Nespočet variací umožňuje velice individuální vytvarování průčelí budovy. Můžeme si sami určit, jestli mají být okna diskrétní nebo neprůhledná zvenčí, nebo jestli mají mít speciální tvar.

BEZPEČNÉ

ceOkna WIŚNIOWSKI jsou upravena pro požadavky stavebních předpisů a díky tomu je jejich užívání zcela bezpečné. Konstrukce křídla společně s kováním poskytuje možnost plné regulace otvírání, a současně zajišťuje bezpečné používání okna.